D'arcy Elizabeth Wretzky (Brown)

8. listopadu 2006 v 9:59 | Petricek
Narodila se 1.5.1968 v South Heavenu, ve státě Michigan (USA)
Vdaná za bubeníka skupiny Catherine Kerryho Browna. Svou dráhu začala po vystudování. Její spolužák, který byl z Francie, měl přítele, který hledal hráče na basovou kytaru. D'arcy tedy se svým spolužákem odjela do Paříže odhodlaná stát se členkou kapely. Za čas si ale své rozhodnutí rozmyslela a po procestování Evropy se vrátila do Států. Náhoda tomu chtěla, že přistála v Chicagu. Při čekání na rodiče, kteří pro ni měli přijet, si krátila čas prohlídkou města. Chicago se ji zalíbilo natolik, že se rozhodla nevracet se do Michiganu a zůstat v Chicagu, u své sestry.

Jednoho večera se vydala se svým přítelem do nočního klubu. Před odchodem se spolu ještě bavili venku před klubem o muzice, když se do hovoru vmísil opodál stojící muž, který jejich rozhovor letmo zaslechl - Billy Corgan. Po krátké výměně názorů prohlásil, že hledá hráče na basovku a dal ji své telefonní číslo. Sešla se s ním a společně s Jimmym Chamberlainem, který hrál na bicí zkusili zahrát pár Billyho písní. A kapela Smashing Pumpkins byla na světě.

D'arcy hraje na Fendera. Střídá Precission Bass a Jazz Bass. Aparát používá Mesa/Boogie a Ampeg. Používala též Trace Elliot.

zdroj: internet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama